Co Mówią Nasi Klienci

Flexiteek 2G for Boat Builders

Afep-Marine

Altena yachting

Aluqa

Antaris Yachts

Arctic

Arkipelag

„Współpracę z firmą Flexiteek rozpoczęliśmy w 2019 roku. Dla nas kluczowymi cechami ich pokryć pokładów są właściwości antypoślizgowe i zdolność do utrzymania chłodu w gorące dni. Jakość materiału jest naprawdę dobra i jesteśmy bardzo zadowoleni z łatwości komunikacji oraz szybkiego czasu dostawy.”

Torry D. Haugland

Kierownik ds. technicznych

Belzona

Blackwater Boats

Boarnstream Yachts

Boreal Yachts

Brandkuip

Brandsma Yachts

„Nasi klienci są bardzo zadowoleni. Flexiteek wygląda świetnie, jest bardzo łatwy w aplikacji, a obsługa klienta jest bardzo dobra”.

João Liça

Lider ds. zaopatrzenia

Buehler Turbocraft

Carbon Craft

Catalina Sailboats

Couach

Davy and Orsted

„Flexiteek oferuje szeroką paletę kolorów pozwalającą spełnić wymagania klienta, a także możliwość dostosowania do niemal każdego kształtu i linii. Jaka firma o międzynarodowym zasięgu dostarczająca swoje produkty do wielu krajów musimy dbać o niezmiennie wysoką jakość w całej naszej ofercie.”

Javier Ibañez

dyrektor techniczny

Delphia Yachts

Dufour Yachts

„Moi klienci są zadowoleni z Flexiteek. Nie wymaga konserwacji, ma bardzo dobry wygląd i jest antypoślizgowy, co jest bardzo ważną cechą dla firmy Elling, ponieważ koncentrujemy się na bezpieczeństwie”.

Anton van den Bos

Dyrektor zarządzający

Fountaine Pajot

„Nasi klienci są bardzo zadowoleni. Flexiteek jest lekki, łatwy w utrzymaniu i wygląda świetnie również wtedy, gdy jest mokry. Ma wygląd podłogi tekowej bez wpływu na środowisko, jaki ma naturalny tek”.

Stig Olssøn

Kierownik produktu

„Wybraliśmy Flexiteek ze względu na jakość, realistyczny wygląd i znakomity serwis zapewniony przez naszego dostawcę. Spełnia on standard oczekiwany na naszych jachtach”.

David Medina

Kierownik operacyjny

Greatline

Grizzly boats

„Montujemy Flexiteek 2G na naszych jachtach, ponieważ jest po prostu doskonały. Dzięki braku reklamacji posprzedażowych wiemy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, decydując się na współpracę z firmą Flexiteek przy produkcji naszych pokładów”.

Robert Menzel

Zastępca kierownika działu zakupów

Hydra Sport

Idbmarine

Intrepid Powerboats

Isloep

Janmor

Jfa Yachts

JPK

Korvet Yachts

Lexus

Lillebror marine

Linjett

Marine Composite

„Przeanalizowaliśmy kilkanaście możliwych rozwiązań w zakresie syntetycznych pokładów tekowych. Poprzednio używane pokrycie zbyt mocno nagrzewało się latem, żeby można było po nim chodzić boso. Flexiteek nie nagrzewa się mocno na słońcu, jest lżejszy, ładniej wygląda i dobrze się trzyma. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej zmiany na Flexiteek”.

Peter Johnstone

Prezes zarządu 2. generacji

No Limit yachts

Nor-Tech

Novurania

„Wybraliśmy Flexiteek ze względu na jakość, realistyczny wygląd i znakomity serwis zapewniony przez naszego dostawcę. Spełnia on standard oczekiwany na naszych jachtach”.

David Medina

Kierownik operacyjny

Pardo Yachts

Pogo Structures

Pollard Yachts

Princess Yachts

Rand Boats

„Współpracujemy z firmą Flexiteek od początku 2007 roku. Powodem tej długiej współpracy jest fakt, że Flexiteek jest po prostu najlepszym dostępnym na rynku syntetycznym pokryciem pokładu z PVC. Nowe kolory, które ostatnio wypuścili, wyglądają tak blisko prawdziwego drewna tekowego, jak to tylko możliwe, a obsługa nie ma sobie równych”.

Pat Wiesner

Wiceprezes ds. inżynierii

Regal Marine Logo

Regulator

„Jestem zadowolony z produktu, zadowolony z usługi i zadowolony ze wsparcia”

Colin Baldwin

właściciel

„Flexiteek jest idealnym rozwiązaniem dla naszych luksusowych łodzi typu RIB, w przypadku których nasi klienci chcą wyglądu prawdziwego teku, ale bez konieczności konserwacji. Flexiteek jest teraz zdecydowanym faworytem i standardowym wyposażeniem wszystkich łodzi Ribeye”.

Sophie Hurst

kierownik ds. marketingu

Riviera

Robertson & Caine

Rocad Boats

Scanner Yachts

Scout Boats

Seafury

Seaward Boats

Silver boats

Sirius-Yachts

Slider boats

Sonic Powerboats

Spoker Boats

Sportsman Boats

Statement Marine

Stoner Boatworks

Tenderline

Tes Yacht

Tofinou

Trident

Ufo Groupe

Vaddosnipan

Vanquisch yachts

Vedette Yachts

Velvette

Vivante yachts

Wauquiez

„Williams zdecydował się na montaż Flexiteek, ponieważ jest to najbardziej realistyczny substytut drewna tekowego, jaki jest obecnie dostępny. Zamontowaliśmy ten produkt na kilku tysiącach łodzi używanych w różnych miejscach od Australii po Norwegię i stwierdziliśmy, że sprawdza się on niezawodnie”.

John Hornsby

Joint Managing Director

Willis Marine

„Widzimy rosnące zapotrzebowanie na Flexiteek ze strony naszych klientów, a dzięki łatwej współpracy i dobrej obsłudze klienta ze strony naszego partnera, spodziewamy się, że ten rynek będzie dla nas rósł w przyszłości.”

Kræn B. Nielsen

CEO

Zinder Boats

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(40306 + 22)}

Trees planted to date

Menu