Nasza Historia

O Nas

Wszystkie branże z czasem ewoluują w zakresie wyboru materiałów. Producenci samochodów, samolotów, rowerów i domowych podłóg opracowali i przyjęli wysokowydajne alternatywy dla swoich pierwotnych materiałów. Nie inaczej jest w branży jachtowej.

WCZESNE LATA

Założyliśmy firmę Flexiteek w 2000 roku, z zamiarem zrewolucjonizowania rynku tradycyjnych pokryć pokładów. Poprzez wytłaczanie „desek” z PVC, stworzyliśmy innowacyjny produkt, który wygląda równie pięknie jak drewno tekowe. Oferuje on również znaczące korzyści w zakresie wydajności.

Nasz właściciel, Anders Wilhelmsen Sr, jest przedsiębiorczym Norwegiem z silnym dziedzictwem w branży żeglugowej. Czerpiemy z tego morskiego dziedzictwa i wiedzy, aby inspirować nasze produkty. Rozumiemy i odpowiadamy na wysokie wymagania czołowych producentów łodzi.

Hanse Yachts 548 – Wyposażony w deskę Teak Flexiteek 2G z czarnym uszczelnieniem
Hanse Yachts 548 – Teak z czarnym uszczelnieniem

Po dwóch latach prac rozwojowych, wprowadzenie Flexiteek 2G w 2014 roku ustanowiło nowy punkt odniesienia dla wysokiej klasy alternatywy dla drewna tekowego, między innymi dzięki rozwiązaniu wcześniejszego problemu nadmiernego nagrzewania się pod stopami.

20 LAT PÓŹNIEJ

Beautiful, long lasting decking

Flexiteek 2G, który sprzedajemy współcześnie, jest pięknym, bardzo trwałym, wysokowydajnym pokryciem pokładu, zaprojektowanym tak, aby radzić sobie w każdych warunkach pogodowych. Jest on dostępny w ponad 30 różnych kombinacjach kolorystycznych i może obejmować indywidualne projekty, loga i napisy. Wyjątkowa jakość projektowania i montażu naszych produktów sprawia, że są one preferowanym wyborem dla łodzi, od małych jednostek po super jachty.

Flexiteek 2G, jako uznany lider, cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli łodzi. Jest on również stosowany przez ponad 200 producentów łodzi na całym świecie. Dzięki Flexiteek 2G nie ma potrzeby spędzania wielu godzin na szorowaniu, szlifowaniu i olejowaniu pokładu. Nasze oryginalne pokrycia pokładów – zamontowane około 20 lat temu – wciąż są mocne i wciąż wyglądają świetnie.

Marex 330 Scandinavia wyposażony w deskę Teak Flexiteek 2G z czarnym uszczelnieniem
Affordable luxury

Oferujemy niedrogi luksus przy minimalnym wysiłku i bez zagrażania cennym lasom deszczowym. Wszystko to poparte starannym montażem i wyjątkowym wsparciem ze strony naszej ogólnoświatowej sieci dystrybutorów.

Odkryj

Zapytaj

Zapytanie ofertowe

Zamów próbkę

Znajdź dystrybutora

Kontakt

{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu