ŁODZI MOTOROWYCH

Flexiteek 2G. Idealny wybór dla

Przewiń

ZAUFALI NAM CZOŁOWI PRODUCENCI ŁODZI MOTOROWYCH

Co mówią nasi klienci

„Flexiteek oferuje szeroką paletę kolorów pozwalającą spełnić wymagania klienta, a także możliwość dostosowania do niemal każdego kształtu i linii. Jaka firma o międzynarodowym zasięgu dostarczająca swoje produkty do wielu krajów musimy dbać o niezmiennie wysoką jakość w całej naszej ofercie.”


Javier Ibañez

dyrektor techniczny

„Moi klienci są zadowoleni z Flexiteek. Nie wymaga konserwacji, ma bardzo dobry wygląd i jest antypoślizgowy, co jest bardzo ważną cechą dla firmy Elling, ponieważ koncentrujemy się na bezpieczeństwie”.


Anton van den Bos

Dyrektor zarządzający

„Współpracujemy z firmą Flexiteek od początku 2007 roku. Powodem tej długiej współpracy jest fakt, że Flexiteek jest po prostu najlepszym dostępnym na rynku syntetycznym pokryciem pokładu z PVC. Nowe kolory, które ostatnio wypuścili, wyglądają tak blisko prawdziwego drewna tekowego, jak to tylko możliwe, a obsługa nie ma sobie równych”.


Pat Wiesner

Wiceprezes ds. inżynierii

Regal Marine Logo

„Nasi klienci są bardzo zadowoleni. Flexiteek wygląda świetnie, jest bardzo łatwy w aplikacji, a obsługa klienta jest bardzo dobra”.


João Liça

Lider ds. zaopatrzenia

„Wybraliśmy Flexiteek ze względu na jakość, realistyczny wygląd i znakomity serwis zapewniony przez naszego dostawcę. Spełnia on standard oczekiwany na naszych jachtach”.


David Medina

Kierownik operacyjny

Pardo Yachts

KORZYŚCI SĄ OCZYWISTE

Flexiteek 2G jest idealnym pokryciem pokładu dla Twojej łodzi motorowej.

TEK WYNALEZIONY NA NOWO

Flexiteek 2G jest pięknie wykonany i wygląda jak prawdziwe drewno tekowe. Tylko Ty będziesz wiedział, że to nie jest prawdziwe drewno. Flexiteek 2G jest idealnym wyborem, jeśli dążysz do uzyskania tradycyjnego wyglądu połyskującego pokładu tekowego i jest dostępny w wersjach „jak nowy” i „zwietrzały”. Założona w 2000 roku firma posiada najbardziej doświadczone zespoły zlokalizowane na całym świecie, które służą pomocą w projektowaniu, produkcji i instalacji syntetycznych pokryć pokładowych.

Teak Re-invented

TRWAŁOŚĆ

Flexiteek to sprawdzona technologia, której oryginalne pokrycia pokładowe mają już ponad 20 lat i wciąż wyglądają pięknie. Twój nowy pokład objęty jest 5-letnią gwarancją na wady materiałowe. Wszystkie pokrycia pokładowe Flexiteek są produkowane przy użyciu techniki spawania winylu, dzięki czemu połączenia są mocniejsze niż w przypadku stosowania kleju. Powierzchnia jest bardzo wytrzymała, odporna na promieniowanie UV i nadaje się do ponownego szlifowania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Long Lasting

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Flexiteek 2G oferuje znaczące korzyści w porównaniu z konkurencyjnymi systemami syntetycznych pokryć pokładowych.

  • Spód zapewnia doskonałą przyczepność i dopasowanie do łodzi wszystkich kształtów i rozmiarów.
  • Chłodzi się o 30% szybciej niż tradycyjne kompozytowe pokrycia pokładów.
  • Jest do 35% lżejszy, doskonale nadaje się do wyczynowych jachtów, wielokadłubowców i łodzi motorowych.
  • Znakomite „usłojenie” sprawia, że Flexiteek 2G jest najbardziej realistycznym syntetycznym pokryciem pokładowym.
High Performance

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Flexiteek 2G wymaga ograniczonej konserwacji, aby zachować swój wspaniały wygląd. Nie ma potrzeby regularnego szorowania lub stosowania drogich systemów czyszczących i uszczelniających, wystarczy okazjonalne płukanie lub mycie strumieniem wody w celu dogłębnego oczyszczenia, aby wyglądały jak nowe. Mydło i woda usuną większość rozlanych płynów, w tym olej, paliwo, czerwone wino i krew ryb.

Low Maintenance

PONAD 30 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH

Nasze pokrycia pokładów dostępne są w 11 różnych kolorach. Dzięki trzem opcjom spoinowania można wybierać spośród ponad 30 kombinacji. Pozwala to na uzyskanie imitacji drewna tekowego zupełnie nowego, zwietrzałego, szczotkowanego lub bielonego. Można także wybrać bardziej nowoczesny kolor, taki jak ciemny grafit, czarny lub beżowy.

Zobacz wszystkie kombinacje kolorów >

Over 30 Colour Combinations

MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Możemy dostosować Twój pokład do indywidualnych potrzeb, tworząc tradycyjne i nowoczesne wzory – cięte, dopasowywane i wykańczane ręcznie. Możemy również ozdobić Twój pokład wzorami na zamówienie, logo i napisami, używając do tego skomputeryzowanych, precyzyjnych narzędzi do cięcia.

Możliwości projektowe >

Design Possibilities

Projektant pokładów

Skorzystaj z naszego kreatora pokładów, aby stworzyć idealny pokład dla swojej łodzi motorowej.

Design your dream Motor Boat DeckZAPROJEKTUJ SWÓJ WYMARZONY POKŁAD ŁODZI MOTOROWEJ

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Szukasz inspiracji dla swojej łodzi motorowej?

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Przeczytaj więcej najczęściej zadawanych pytań dotyczących informacji o produkcie, jego montażu i konserwacji.

FAQ – Łodzie motorowe

PODĄŻAJ ZA PRZYGODĄ

This error message is only visible to WordPress admins
{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu