Co mówią nasi klienci

„Moi klienci są zadowoleni z Flexiteek. Nie wymaga konserwacji, ma bardzo dobry wygląd i jest antypoślizgowy, co jest bardzo ważną cechą dla firmy Elling, ponieważ koncentrujemy się na bezpieczeństwie”.

Anton van den Bos, Dyrektor zarządzający

Q. Pyt. Kiedy zaczęliście pracować z Flexiteek?

A.

Zaczęliśmy w 2007 roku. Od 2010 roku prawie wszystkie nasze łodzie są wyposażone w Flexiteek.

Q. Pyt. Dlaczego wybraliście Flexiteek?

A.

Wygląda świetnie i taki pozostanie. Podoba nam się również cecha „antypoślizgowości”. W tym zakresie sprawdza się lepiej niż drewno tekowe, a bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Jakość drewna tekowego nie jest już taka jak kiedyś. Obecnie pochodzi on głównie z plantacji komercyjnych, gdzie jego uprawa przebiega znacznie szybciej. W ten sposób powstaje bardziej miękkie drewno, które szybko się zużywa.

Q. Pyt. Co najbardziej cenicie w Flexiteek?

A.

Ceny są konkurencyjne, komunikacja jest dobra, a asortyment produktów jest dobrze wprowadzany do oferty.

Q. Pyt. Co wasi klienci sądzą o Flexiteek?

A.

Są z niego bardzo zadowoleni. Szczególnie podoba im się „zwietrzały” wygląd, ponieważ ludzie myślą, że to prawdziwe drewno tekowe. Podoba im się również fakt, że nie wymaga on prawie żadnej konserwacji. Wielu z naszych klientów utrzymuje swoje łodzie przez dziesięciolecia, więc jest to dla nich ważny czynnik.

Q. Pyt. Co sprawia, że Flexiteek 2G jest inny/unikalny?

A.

To naprawdę połączenie wszystkich wyżej wymienionych kwestii. Świetnie wyglądający produkt, który zapewnia doskonałą wydajność za rozsądną cenę. Stał się on oczywistą alternatywą dla drewna tekowego.

Elling GALeria

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu