Korzyści

Flexiteek 2G

WYGLĄD, KTÓRY TRWA

Flexiteek 2G jest pięknym, bardzo trwałym, wysokowydajnym pokryciem pokładu, zaprojektowanym tak, aby radzić sobie w każdych warunkach pogodowych.

Flexiteek 2G, jako uznany lider w swojej kategorii, cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli łodzi. Jest on również stosowany przez ponad 200 producentów łodzi na całym świecie. Dzięki Flexiteek 2G nie ma potrzeby spędzania wielu godzin na szorowaniu, szlifowaniu i olejowaniu pokładu. Nasze oryginalne pokrycia pokładów – zamontowane około 20 lat temu – wciąż są mocne i wciąż wyglądają świetnie.

KORZYŚCI SĄ OCZYWISTE

ANCHOR RECEIVER

TEK WYNALEZIONY NA NOWO

Flexiteek 2G jest pięknie wykonany i wygląda jak prawdziwe drewno tekowe. Tylko Ty będziesz wiedział, że to nie jest prawdziwe drewno. Flexiteek 2G jest idealnym wyborem, jeśli dążysz do uzyskania tradycyjnego wyglądu połyskującego pokładu tekowego i jest dostępny w wersjach „jak nowy” i „zwietrzały”. Założona w 2000 roku firma posiada najbardziej doświadczone zespoły zlokalizowane na całym świecie, które służą pomocą w projektowaniu, produkcji i instalacji syntetycznych pokryć pokładowych.

Przewiń

TRWAŁOŚĆ

Flexiteek to sprawdzona technologia, której oryginalne pokrycia pokładowe mają już ponad 20 lat i wciąż wyglądają pięknie. Twój nowy pokład objęty jest 5-letnią gwarancją na wady materiałowe. Wszystkie pokrycia pokładowe Flexiteek są produkowane przy użyciu techniki spawania winylu, dzięki czemu połączenia są mocniejsze niż w przypadku stosowania kleju. Powierzchnia jest bardzo wytrzymała, odporna na promieniowanie UV i nadaje się do ponownego szlifowania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Przewiń

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Flexiteek 2G oferuje znaczące korzyści w porównaniu z konkurencyjnymi systemami syntetycznych pokryć pokładowych.

  • Spód zapewnia doskonałą przyczepność i dopasowanie do łodzi wszystkich kształtów i rozmiarów.
  • Chłodzi się o 30% szybciej niż tradycyjne kompozytowe pokrycia pokładów.
  • Jest do 35% lżejszy, doskonale nadaje się do wyczynowych jachtów, wielokadłubowców i łodzi motorowych.
  • Znakomite „usłojenie” sprawia, że Flexiteek 2G jest najbardziej realistycznym syntetycznym pokryciem pokładowym.

Przewiń

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Flexiteek 2G wymaga ograniczonej konserwacji, aby zachować swój wspaniały wygląd. Nie ma potrzeby regularnego szorowania lub stosowania drogich systemów czyszczących i uszczelniających, wystarczy okazjonalne płukanie lub mycie strumieniem wody w celu dogłębnego oczyszczenia, aby wyglądały jak nowe. Mydło i woda usuną większość rozlanych płynów, w tym olej, paliwo, czerwone wino i krew ryb.

Przewiń

DODATKOWE KORZYŚCI

Over 30 Colour Combinations

PONAD 30 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH

Nasze pokrycia pokładów dostępne są w 11 różnych kolorach. Dzięki trzem opcjom spoinowania można wybierać spośród ponad 30 kombinacji. Pozwala to na uzyskanie imitacji drewna tekowego zupełnie nowego, zwietrzałego, szczotkowanego lub bielonego. Można także wybrać bardziej nowoczesny kolor, taki jak ciemny grafit, czarny lub beżowy.

Zobacz wszystkie kombinacje kolorów >

ZMNIEJSZONA WAGA

Dzięki wadze zaledwie 4,5 kg na m², Flexiteek 2G jest do 35% lżejszy od konkurencyjnych systemów syntetycznych pokryć pokładów. To właśnie czyni go szczególnie atrakcyjnym w przypadku wyczynowych wielokadłubowców, jachtów motorowych i łodzi żaglowych. Co ważne, redukuje ona ciężar umieszczony powyżej wodnicy, jak również ogólny ciężar łodzi. Efektem tego jest niżej położony środek ciężkości, co zmniejsza przechyły i poprawia osiągi.

Reduced Weight

MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Możemy dostosować Twój pokład do indywidualnych potrzeb, tworząc tradycyjne i nowoczesne wzory – cięte, dopasowywane i wykańczane ręcznie. Możemy również ozdobić Twój pokład wzorami na zamówienie, logo i napisami, używając do tego skomputeryzowanych, precyzyjnych narzędzi do cięcia.

Zobacz, co jest możliwe >

BARDZIEJ EKOLOGICZNY WYBÓR

Flexiteek 2G oferuje połyskliwy wygląd prawdziwego drewna tekowego bez dylematów środowiskowych towarzyszącym twardym drewnom tropikalnym. Jak każdy produkt, Flexiteek 2G ma swój ślad ekologiczny. Podjęliśmy kroki, aby zminimalizować jego wpływ, przez recykling naszych odpadów produkcyjnych na inne produkty i stosowanie plastyfikatora wolnego od ftalanów, zgodnego z rozporządzeniem REACH.

Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska >

A Greener Choice
Market Leading

NAJLEPSZY PRODUKT NA RYNKU

Flexiteek 2G jest produkowany na pięciu kontynentach, dostępny u ponad 100 dystrybutorów na całym świecie i dostarczany do ponad 200 czołowych producentów łodzi. Jego opatentowany, dopasowujący się do kształtu łodzi spód zapewnia doskonałe przyleganie i dopasowanie do łodzi wszystkich kształtów i rozmiarów.

JAK WYPADA W PORÓWNANIU Z INNYMI ROZWIĄZANIAMI?

Dowiedz się dlaczego ponad 200 czołowych producentów łodzi wybrało Flexiteek.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FLEXITEEK 2G?

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(40306 + 22)}

Trees planted to date

Menu