Co mówią nasi klienci

Flexiteek 2G dla łodzi motorowych

Altena yachting

Boarnstream Yachts

Brandsma Yachts

Buehler Turbocraft

Couach

„Flexiteek oferuje szeroką paletę kolorów pozwalającą spełnić wymagania klienta, a także możliwość dostosowania do niemal każdego kształtu i linii. Jaka firma o międzynarodowym zasięgu dostarczająca swoje produkty do wielu krajów musimy dbać o niezmiennie wysoką jakość w całej naszej ofercie.”

Javier Ibañez

dyrektor techniczny

Delphia Yachts

„Moi klienci są zadowoleni z Flexiteek. Nie wymaga konserwacji, ma bardzo dobry wygląd i jest antypoślizgowy, co jest bardzo ważną cechą dla firmy Elling, ponieważ koncentrujemy się na bezpieczeństwie”.

Anton van den Bos

Dyrektor zarządzający

Fountaine Pajot

Intrepid Powerboats

Jfa Yachts

Korvet Yachts

Lexus

„Przeanalizowaliśmy kilkanaście możliwych rozwiązań w zakresie syntetycznych pokładów tekowych. Poprzednio używane pokrycie zbyt mocno nagrzewało się latem, żeby można było po nim chodzić boso. Flexiteek nie nagrzewa się mocno na słońcu, jest lżejszy, ładniej wygląda i dobrze się trzyma. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej zmiany na Flexiteek”.

Peter Johnstone

Prezes zarządu 2. generacji

No Limit yachts

„Wybraliśmy Flexiteek ze względu na jakość, realistyczny wygląd i znakomity serwis zapewniony przez naszego dostawcę. Spełnia on standard oczekiwany na naszych jachtach”.

David Medina

Kierownik operacyjny

Pardo Yachts

Pollard Yachts

Princess Yachts

Rand Boats

„Współpracujemy z firmą Flexiteek od początku 2007 roku. Powodem tej długiej współpracy jest fakt, że Flexiteek jest po prostu najlepszym dostępnym na rynku syntetycznym pokryciem pokładu z PVC. Nowe kolory, które ostatnio wypuścili, wyglądają tak blisko prawdziwego drewna tekowego, jak to tylko możliwe, a obsługa nie ma sobie równych”.

Pat Wiesner

Wiceprezes ds. inżynierii

Regal Marine Logo

Riviera

Seaward Boats

Slider boats

Spoker Boats

Tes Yacht

Tofinou

Vanquisch yachts

Vedette Yachts

Velvette

Vivante yachts

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu