PRZEGLĄD SPRZEDAWCÓW ŁODZI

Dla sprzedawców łodzi

Przewiń

ZAUFAŁO NAM PONAD 200 CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW ŁODZI

Pardo Yachts

Co mówią nasi klienci

„Montujemy Flexiteek 2G na naszych jachtach, ponieważ jest po prostu doskonały. Dzięki braku reklamacji posprzedażowych wiemy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, decydując się na współpracę z firmą Flexiteek przy produkcji naszych pokładów”.


Robert Menzel

Zastępca kierownika działu zakupów

„Widzimy rosnące zapotrzebowanie na Flexiteek ze strony naszych klientów, a dzięki łatwej współpracy i dobrej obsłudze klienta ze strony naszego partnera, spodziewamy się, że ten rynek będzie dla nas rósł w przyszłości.”


Kræn B. Nielsen

CEO

„Współpracę z firmą Flexiteek rozpoczęliśmy w 2019 roku. Dla nas kluczowymi cechami ich pokryć pokładów są właściwości antypoślizgowe i zdolność do utrzymania chłodu w gorące dni. Jakość materiału jest naprawdę dobra i jesteśmy bardzo zadowoleni z łatwości komunikacji oraz szybkiego czasu dostawy.”


Torry D. Haugland

Kierownik ds. technicznych

„Nasi klienci są bardzo zadowoleni. Flexiteek jest lekki, łatwy w utrzymaniu i wygląda świetnie również wtedy, gdy jest mokry. Ma wygląd podłogi tekowej bez wpływu na środowisko, jaki ma naturalny tek”.


Stig Olssøn

Kierownik produktu

„Moi klienci są zadowoleni z Flexiteek. Nie wymaga konserwacji, ma bardzo dobry wygląd i jest antypoślizgowy, co jest bardzo ważną cechą dla firmy Elling, ponieważ koncentrujemy się na bezpieczeństwie”.


Anton van den Bos

Dyrektor zarządzający

„Wybraliśmy Flexiteek ze względu na jakość, realistyczny wygląd i znakomity serwis zapewniony przez naszego dostawcę. Spełnia on standard oczekiwany na naszych jachtach”.


David Medina

Kierownik operacyjny

Pardo Yachts

KORZYŚCI SĄ OCZYWISTE

Flexiteek 2G jest idealnym pokryciem pokładu dla Twojej łodzi.

TEK WYNALEZIONY NA NOWO

Flexiteek 2G jest pięknie wykonany i wygląda jak prawdziwe drewno tekowe. Tylko Ty będziesz wiedział, że to nie jest prawdziwe drewno. Flexiteek 2G jest idealnym wyborem, jeśli dążysz do uzyskania tradycyjnego wyglądu połyskującego pokładu tekowego i jest dostępny w wersjach „jak nowy” i „zwietrzały”. Założona w 2000 roku firma posiada najbardziej doświadczone zespoły zlokalizowane na całym świecie, które służą pomocą w projektowaniu, produkcji i instalacji syntetycznych pokryć pokładowych.

Teak Re-invented

TRWAŁOŚĆ

Flexiteek to sprawdzona technologia, której oryginalne pokrycia pokładowe mają już ponad 20 lat i wciąż wyglądają pięknie. Twój nowy pokład objęty jest 5-letnią gwarancją na wady materiałowe. Wszystkie pokrycia pokładowe Flexiteek są produkowane przy użyciu techniki spawania winylu, dzięki czemu połączenia są mocniejsze niż w przypadku stosowania kleju. Powierzchnia jest bardzo wytrzymała, odporna na promieniowanie UV i nadaje się do ponownego szlifowania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Long Lasting

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Flexiteek 2G oferuje znaczące korzyści w porównaniu z konkurencyjnymi systemami syntetycznych pokryć pokładowych.

  • Spód zapewnia doskonałą przyczepność i dopasowanie do łodzi wszystkich kształtów i rozmiarów.
  • Chłodzi się o 30% szybciej niż tradycyjne kompozytowe pokrycia pokładów.
  • Jest do 35% lżejszy, doskonale nadaje się do wyczynowych jachtów, wielokadłubowców i łodzi motorowych.
  • Znakomite „usłojenie” sprawia, że Flexiteek 2G jest najbardziej realistycznym syntetycznym pokryciem pokładowym.
High Performance

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Flexiteek 2G wymaga ograniczonej konserwacji, aby zachować swój wspaniały wygląd. Nie ma potrzeby regularnego szorowania lub stosowania drogich systemów czyszczących i uszczelniających, wystarczy okazjonalne płukanie lub mycie strumieniem wody w celu dogłębnego oczyszczenia, aby wyglądały jak nowe. Mydło i woda usuną większość rozlanych płynów, w tym olej, paliwo, czerwone wino i krew ryb.

Low Maintenance

PONAD 30 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH

Nasze pokrycia pokładów dostępne są w 11 różnych kolorach. Dzięki trzem opcjom spoinowania można wybierać spośród ponad 30 kombinacji. Pozwala to na uzyskanie imitacji drewna tekowego zupełnie nowego, zwietrzałego, szczotkowanego lub bielonego. Można także wybrać bardziej nowoczesny kolor, taki jak ciemny grafit, czarny lub beżowy.

Zobacz wszystkie kombinacje kolorów >

Over 30 Colour Combinations

ZMNIEJSZONA WAGA

Dzięki wadze zaledwie 4,5 kg na m², Flexiteek 2G jest do 35% lżejszy od konkurencyjnych systemów syntetycznych pokryć pokładów. To właśnie czyni go szczególnie atrakcyjnym w przypadku wyczynowych wielokadłubowców, jachtów motorowych i łodzi żaglowych. Co ważne, redukuje ona ciężar umieszczony powyżej wodnicy, jak również ogólny ciężar łodzi. Efektem tego jest niżej położony środek ciężkości, co zmniejsza przechyły i poprawia osiągi.

Reduced Weight

NASZA OBIETNICA DLA CIEBIE

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zaspokoić potrzeby Twoich klientów. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby były najlepsze w swojej kategorii.

Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalenia, aby się to nie zmieniło. Dzięki naszej globalnej sieci dystrybucji możemy zaoferować Ci niezrównany poziom usług i wsparcia.

Ciągłe Innowacje

Nasz opatentowany materiał sprawił, że Flexiteek 2G stał się liderem na rynku syntetycznych pokryć pokładów imitujących drewno tekowe. Wciąż inwestujemy w rozwój umiejętności naszych pracowników, jakość naszych produktów i wydajność naszych procesów. Obejmuje to zaawansowane techniki cięcia i spawania, szkolenie i rozwój personelu oraz modernizację parku maszynowego.

Wyjątkowa Obsługa

Jesteśmy bezpośrednio odpowiedzialni za produkcję naszych materiałów od początku do końca. Dlatego możemy zapewnić Ci kolory i rozmiary na zamówienie, projekty rozmieszczenia pokładów, szkolenie w zakresie produkcji na miejscu oraz nadzorowany montaż pokryć pokładów – z Twoim zespołem lub jako usługę pełnego montażu.

Bezkonkurencyjne Wsparcie

Dzięki dystrybutorom w ponad 50 krajach, możemy wspierać Cię w zakresie produkcji, montażu i serwisu, gdziekolwiek na świecie. Ponadto możemy zapewnić szereg zasobów i wsparcie w zakresie prezentacji dla dealerów OEM.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zapoznaj się z sekcją FAQ dla producentów łodzi.

FAQ dla producentów łodzi.
{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu