Co mówią nasi klienci

„Flexiteek jest idealnym rozwiązaniem dla naszych luksusowych łodzi typu RIB, w przypadku których nasi klienci chcą wyglądu prawdziwego teku, ale bez konieczności konserwacji. Flexiteek jest teraz zdecydowanym faworytem i standardowym wyposażeniem wszystkich łodzi Ribeye”.

Sophie Hurst, kierownik ds. marketingu

Q. Pyt. Kiedy zaczęliście pracować z Flexiteek?

A.

Współpracę z Flexiteek rozpoczęliśmy na przełomie 2001/2002 roku, kiedy produkt był jeszcze bardzo nowy. Było to idealne rozwiązanie dla naszych luksusowych łodzi typu RIB, w których nasi klienci chcieli uzyskać wygląd prawdziwego drewna tekowego, ale bez konieczności konserwacji. Flexiteek jest teraz zdecydowanym faworytem i standardowym wyposażeniem wszystkich łodzi Ribeye.

Q. Pyt. Dlaczego wybraliście Flexiteek?

A.

Flexiteek jest używany jako główny materiał pokładowy, a ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze na wszystkich naszych RIB-ach, montujemy Flexiteek na każdej dostępnej powierzchni wokół łodzi.

Q. Pyt. Co najbardziej cenicie w Flexiteek?

A.

Przy setkach pokryć pokładów zamawianych każdego roku, niezawodność dostaw Flexiteek i szybka reakcja na problemy z jakością lub dopasowaniem ma kluczowe znaczenie.

Q. Pyt. Co wasi klienci sądzą o Flexiteek?

A.

Biorąc pod uwagę ilość zamontowanych przez nas pokładów, muszą go uwielbiać!

Q. Pyt. Co sprawia, że Flexiteek 2G jest inny/unikalny?

A.

Konstrukcja pokładów z długich, elastycznych desek umożliwia dostarczanie ich do nas w stanie zrolowanym w zmontowanej formie. Dzięki temu montaż jest o wiele łatwiejszy niż w przypadku niektórych dostępnych gdzie indziej rozwiązań z arkuszy o wymiarach 8 × 4”, które muszą być łączone na miejscu.

Ribeye Boats GALeria

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu