MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Flexiteek 2G

Możemy dostosować Twój pokład do indywidualnych potrzeb, tworząc tradycyjne i nowoczesne wzory – cięte, dopasowywane i wykańczane ręcznie.

Możemy również ozdobić Twój pokład wzorami na zamówienie, logo i napisami, używając do tego skomputeryzowanych, precyzyjnych narzędzi do cięcia. Wystarczy spojrzeć na niektóre z tych przykładów.

Design Possibilities

LOGO WYCINANE ZA POMOCĄ MASZYN CNC

Logo wycinane za pomocą maszyn CNC – aby spersonalizować swój pokład Flexiteek 2G, można umieścić dowolny wzór lub rozmiar.

BĄDŹ UNIKALNY

Nie ma żadnych reguł! Kto powiedział, że deski muszą biec od dziobu do rufy? Myśl nieszablonowo.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA

Bardzo nowoczesny design podkreślający kształt jachtu Sunseeker Hawk 38. Wszystko jest możliwe z pokładami zaprojektowanymi do cięcia za pomocą maszyn CNC – jeśli możesz to sobie wyobrazić, my możemy to zbudować.

TRADYCJA

Tam, gdzie liczy się tradycyjny pokład pełny szczegółów. Nie znajdziesz nic lepszego w kolorze tekowym.

WSPÓŁCZESNOŚĆ

Prostota może być czasem detalem wykończeniowym. Tutaj prosty, prosto ułożony panel Flexiteek 2G podkreśla swoje otoczenie i jest przez nie podkreślany.

MIESZANIE KOLORÓW

Dlaczego nie powinno się mieszać kolorów Flexiteek 2G? Tutaj obszar roboczy został pokryty praktycznym kolorem czarnym, podczas gdy elementy boczne są wyróżnione beżowym Flexiteek 2G z szarą spoiną. Pełny detali z okuciami i wykończeniem krawędzi.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(38898 + 22)}

Trees planted to date

Menu