SYNTETYCZNE POKRYCIA POKŁADÓW IMITUJĄCE DREWNO TEKOWE

Flexiteek 2G

Od małych jednostek po super jachty, Flexiteek 2G jest idealnym wyborem dla Twojego wymarzonego pokładu. Został on zaprojektowany, aby zapewnić najwyższą jakość w zakresie wyglądu, trwałości i wydajności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FLEXITEEK 2G

Benefits

KORZYŚCI

Flexiteek 2G jest pięknym, bardzo trwałym, wysokowydajnym pokryciem pokładu, zaprojektowanym tak, aby radzić sobie w każdych warunkach pogodowych. Oferuje on szereg korzyści w porównaniu do alternatywnych pokryć pokładów.

Odkryj korzyści >

PONAD 30 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH

Nasze pokrycia pokładów dostępne są w 11 różnych kolorach. Dzięki trzem opcjom spoinowania można wybierać spośród ponad 30 kombinacji. Pozwala to na uzyskanie imitacji drewna tekowego zupełnie nowego, zwietrzałego, szczotkowanego lub bielonego. Można także wybrać bardziej nowoczesny kolor, taki jak ciemny grafit, czarny lub beżowy.

Zobacz wszystkie kombinacje kolorów >

Over 30 Colour Combinations
Design Possibilities

MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Możemy dostosować Twój pokład do indywidualnych potrzeb, tworząc tradycyjne i nowoczesne wzory – cięte, dopasowywane i wykańczane ręcznie. Możemy również ozdobić Twój pokład wzorami na zamówienie, logo i napisami, używając do tego skomputeryzowanych, precyzyjnych narzędzi do cięcia.

Zobacz, co jest możliwe >

GALERIA

Jeśli szukasz inspiracji dla swojej łodzi, obejrzyj galerię Flexiteek 2G, która prezentuje naszą szeroką gamę kolorów.

Zobacz galerię Flexiteek 2G >

Gallery
Deck Designer

PROJEKTANT POKŁADÓW

Skorzystaj z naszego kreatora pokładów, aby stworzyć idealny pokład dla swojej łodzi. Zwizualizuj wszystkie 30 kombinacji kolorystycznych na łodzi motorowej, żaglowej, sportowej lub rekreacyjnej typu RIB, a następnie prześlij swój projekt do naszego zespołu w celu uzyskania wyceny.

Zaprojektuj swój wymarzony pokład >

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FLEXITEEK 2G?

Dowiedz się, dlaczego Flexiteek 2G jest idealnym wyborem dla Twojej łodzi. Zobacz jak wypada w porównaniu z innymi syntetycznymi tekami, jak również z prawdziwym tekiem, płytami kompozytowymi i EVA.

200 producentów łodzi nie może się mylić >

Why Choose Flexiteek 2G?
Manufacturing Flexiteek 2G

PROCES PRODUKCYJNY

Dowiedz się, jak tworzymy Flexiteek 2G od granulatu do profilu, a następnie od profilu do panelu.

Dowiedz się więcej o Flexiteek 2G >

FAQ

Nasza obszerna sekcja często zadawanych pytań dotyczy wszystkich aspektów, w tym informacji o produkcie, jego montażu i konserwacji.

Zobacz FAQ >

FAQs

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(39624 + 22)}

Trees planted to date

Menu