PROCES PRODUKCYJNY

Flexiteek 2G

OD GRANULATU DO PROFILU

Consistent wood grain effect

Pokrycia pokładów Flexiteek produkujemy z pierwotnego granulatu polimeru 2G. Zaawansowane urządzenia do wytłaczania i dozowania zapewniają najwyższą dokładność, dzięki czemu nasze kolory są spójne, a efekt słojów drewna jest naturalnie niespójny, tak jak w przypadku prawdziwego drewna.

Własnej konstrukcji matryce do wytłaczania kontrolują wymiary i kształt pokryć pokładów, które są chłodzone w kąpieli wodnej o kontrolowanej temperaturze. Nasi wykwalifikowani rzemieślnicy szlifują powierzchnię pokryć, aby wydobyć ich słoje i fakturę przed ostateczną kontrolą koloru i jakości.

Manufacturing Flexiteek 2G

OD PROFILU DO PANELU

Flexiteek panels being manufactured

Panele Flexiteek są produkowane z profili lub desek, podobnie jak pokłady z drewna tekowego. Podczas gdy pokład tekowy jest łączony „mokrym klejem”, Flexiteek jest spawany winylem w celu uzyskania mocniejszego połączenia. Spoina jest albo częścią wytłoczki, albo jest przyspawana do materiału, zapewniając spójne wykończenie.

Możemy stworzyć dowolny wygląd, od tradycyjnego drewna tekowego po nowoczesne, designerskie wykończenia. A dzięki elastycznym, dopasowującym się do powierzchni właściwościom, każda opcja jest możliwa, bez względu na rozmiar.

Anything is possible

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Wybierz jedną lub więcej z poniższych opcji.

{(39624 + 22)}

Trees planted to date

Menu